Підготовка до ЗНО у Великоандрусівській школі

16 січ. 2017

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО-2017

Щорічно учні Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів складають зовнішнє незалежне оцінювання. На відміну від інших років, результати    ЗНО-2017 із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Тому від початку навчального року в школі проводиться ознайомлення учителів, учнів та батьків із загальною інформацією щодо зовнішнього незалежного оцінювання учнів, опрацювання існуючої нормативної бази. Вчителі-предметники, класні керівники здійснюють уважне вивчення профорієнтаційних нахилів учнів з метою оптимального вибору предметів тестування та подальшого самовизначення учнів відповідно до їхніх пізнавальних можливостей, соціальної адаптації та успішної інтеграції в суспільстві, створюють умови для оптимальної реалізації випускниками свого освітнього й особистісного потенціалу. Також у нашій школі створено куточок ЗНО та сайт школи, які постійно оновлюються, де учні можуть самостійно опрацювати матеріали про тестування, рекомендовані чи затверджені МОН України та Українським Центром оцінювання якості освіти.

Для якісної підготовки до тестування випускники беруть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.Пробне зовнішнє незалежне оцінювання  – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.Реєстрація учасників пробного ЗНО-2017 здійснюється з10 до 31 січня на веб-сайті Одеського РЦОЯО.

На сьогоднішній день на ПЗНОзареєстровано 7 учнів 11 класу нашої школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Великоандрусівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Солоній А. М.