Відбувся чемпіонат світу з хортингу

10 січ. 2017
17-20 листопада місто Трускавець (Львівська область) приймав ІІ чемпіонат світу з хортингу.

Позмагатись за звання найкращого на Львівщину з’їхалися 480 спортсменів із 14 країн світу: України, Польщі, США, Марокко, Росії, Білорусії, Узбекистану, Азербайджану, Грузії, Угорщини, Молдови, Словаччини, Вірменії та Румунії. Найбільш чисельною у цьому виді спорту була команда господарів – збірна України.

Згідно Положення,  у конкурсі взяли участь наймолодші учасники – молодші юнаки та дівчата 10-11 років, юнаки та дівчата 12-13 років, кадети та кадетки 14-15 років, юніори та юніорки 16-17 років та дорослі чоловіки та жінки 18 і старше років.

Світова першість відбувалась у чотирьох розділах: двох безконтактних – «Форма» і «Показовий виступ» та двох контактних – «Двобій» та «Сутичка».

Хортингісти з села Федірки та Глинськ з гідністю виступили на чемпіонаті та здобули призові місця. У їх числі учні Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів – Воробйов Сергій та Сергієнко Олександра, Федірківського НВК – Скоренцева Настя та вихованці клубу «Козак» - Анжела Садовнича, Євгеній Скоренцев та Микола Огнарьов.

Наприкінці грудня 2016 року до щирих вітань на честь переможців приєднались голова райдержадміністрації Сергій Твердовський, його заступник Володимир Похілов та начальник районного відділу освіти Лариса Сачевська.

Напередодні новорічних свят спортсмени отримали приємний подарунок від нардепа та райдержадміністрації – сертифікати на спортивне обладнання, необхідне їм для тренувань.

Новорічні подарунки чемпіонам приготували і благодійники. Так, премії переможцям світових змагань вручила представник Світловодського річкового терміналу Тетяня Коновалова.

Вся педагогічна громадськість і прихильники хортингу в Україні щиро вітають переможців та їх тренера Анатолія Скоренцева, бажають подальших спортивних успіхів в ім'я піднесення позитивного переможного іміджу нашої держави на міжнародній арені та процвітання українського спорту.