Запрошуємо до обговорення проекту про атестацію освітніх закладів

3 лист. 2014
На офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України ( у рубриці «Регуляторна політика») розміщено проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».

На офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України ( у рубриці «Регуляторна політика») розміщено проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».

Проект розроблено відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини п’ятої статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту».

Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 01.12.2014.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, а також їх об’єднань до вказаного проекту можна надсилати упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника: поштову – 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України, електронну адресу – [email protected], та поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, електронну адресу – [email protected].