Акція "Серце до серця" у Світловодському районі

23 трав. 2014
Закінчилась ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!» допомоги дітям з вадами зору

З 2006 року, навесні, за ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», щорічно проводиться широкомасштабна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Головною метою Акції є розвиток волонтерського руху в Кіровоградській області та виховання високих моральних якостей у молоді.

В Кіровоградській області Акція 2014 року стартувала з урочистої церемонії передачі медичного обладнання за підсумками VIII Всеукраїнської щорічної акції «Серце до серця» допомоги дітям з вадами слуху 2013 року. За її підсумками зібрано 212 623, 67 тис. грн., які направлено на закупівлю 35 персональних слухових апаратів, для глухих та слабочуючих дітей «Квантум» та 2 комплектів діагностичного обладнання: апарат ехоскринінгу, портативний прилад для фото акустичної емісії «Ottoread» та електокоагулятор зварювальний ЕК300М1 з набором оттоларинолічних насадок.

Щороку Лікарська рада України визначає тематику (діагноз) проведення Акції. Зібрані волонтерами кошти у 2014 році будуть використані для закупівлі офтальмологічного обладнання в обласну дитячу лікарню. Також, заплановано створення єдиного операційного кабінету з виправлення зору.

Волонтери Світловодських шкіл котрий рік поспіль є активними учасниками цієї акції. Упродовж 23 квітня – 11 травня 2014 року до збору благодійних коштів долучились 32 волонтера 11 освітніх закладів району.

Кожна школа району зробила свій вагомий внесок у благородну справу. Загальна сума перерахованих коштів становила 3 тисячі 499 гривень.

Найбільш активно провели роботу волонтери Микільської школи Сичов Денис, Копай Настя та Хохленко Юлія, які зібрали 611 гривень 22 коп.; Федірківського НВК Некраса Марина та Легеза Олег - 600 гривень; Григорівської школи - Невкритий Михайло, Коваленко Павло та Резанов Костянтин, сума зібраних коштів складає 533 гривні 65 коп., Глинської школи - Лавро Тетяна, Дерев’янко Руслана та Шеляшко Станіслав, зусиллями яких було зібрано 412 гривень.

Висловлюємо подяку всім людям, які зробили свій внесок в цю благородну справу. Приємно вражає і те, що діти вкотре приймали дуже активну участь в акції. Школярі віддавали власні кошти, тим самим проявляючи милосердя та сприймаючи чужу біду як особисту.

Взявши участь у акції, Ви показали приклад милосердя , шляхетності та благочинності. Вкотре довели, що не слова, а вчинки говорять за нас!

Методист РМК  Маховська І.Г.