Свято води у Великоскельовській школі

10 квіт. 2014
20 березня 2014 року учні та вчителі Великоскельовської школи І-ІІ ступенів разом з управлінням каналу «Дніпро-Інгулець» відзначили Всесвітній день води. Учні взяли активну участь у підготовці до свята під назвою «Слава довічна воді». В актовому залі управління розмістилася виставка дитячих малюнків та фотосвітлин, присвячена проблемі збереження водоймищ, малих річок на території Світловодщини.

Вода – колиска життя на Землі, безцінний дар природи. Де немає води, там немає життя. Вона є в кожній живій істоті. Без води все гине: і рослини, і тварини.

Без води не можна обійтися у побуті. Водою люди зрошують поля, поливають сади, виноградники. Без води не можуть працювати фабрики, заводи. Вода – живлюща волога на нашій планеті. Саме їй ми зобов’язані життю на Землі – воді, яку часто марно витрачаємо і бездумно забруднюємо.

Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з метою активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги світової спільноти, політиків до проблем водного фактору. Вперше День води відзначили 22 березня 1993 року.

2005-2015 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя». Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води пройшла під гаслом «Вода та енергія».

Перед початком заходу до присутніх звернулася начальник відділу водокористування управління каналу Дніпро-Інгулець Алла Бурлака. Вона зазначила, що вода є однією з найважливіших складових життя людини та всього живого на землі. Наявність достатньої кількості водних ресурсів гарантує стабільний розвиток суспільства, при цьому залежність суспільства від водних ресурсів весь час зростає, підвищуються вимоги до якості води. І вже сьогодні кожен може зробити крок на користь збереження водних ресурсів нашої планети.

Діти декламували вірші про значення води в житті людини, співали пісні та інсценували уривок з казки «Про рибку та річку».

Чудове оформлення залу доповнювалося дитячими посмішками, прекрасним настроєм, співом, костюмами.

На завершення заходу працівники управління каналу Дніпро-Інгулець вручили учням короваї як подяку за проведену роботу щодо популяризації Всесвітнього дня води та за участь у численних акціях екологічного спрямування, побажали і надалі залишатися такими ж чуйними, співчутливими, завжди допомагати оточуючим у збереженні водних ресурсів та природного довкілля.