День дитячої книги у Павлівській школі

4 квіт. 2014
3 квітня у Павлівській школі проведено День дитячої книги

Головною проблемою  світу є те, що  кількість людей, які читають  друковані книжки (чи хоча б електронні) щороку катастрофічно зменшується. Але, щоб стати освіченою, ерудованою особистістю, яка вміє гарно висловлювати свої думки, яка є цікавим співрозмовником, треба багато читати. Адже тільки при читанні книжки у людини збільшується словниковий запас, яким вона оперує при спілкуванні.

Багато хто помилково вважає, що запас слів можна поповнити з будь-яких джерел інформації (телебачення, Інтернет). Але на телебаченні словник дуже бідний (особливо серіали і популярні передачі), а в Інтернеті треба добре орієнтуватися, щоб знайти потрібний сайт (однокласники, фейсбук та інші в цьому мало допоможуть).

Особливо важливе читання для дітей, адже у цьому віці накопичується найбільше інформації, якою людина користуватиметься усе життя.

Щоб прищепити любов до книги і спрагу до інформації, яку вона дає, другого квітня, у міжнародний День дитячої книги у бібліотеці нашої школи відбулася презентація виставки «Міжнародний день дитячої книги». Бібліотекар ознайомила учнів з творами українських, російських, зарубіжних письменників, які писали для дітей цікаві книги з часів Г.Х. Андерсена і до сучасників. Згадувались твори,  які вже стали хрестоматійними і такими, що туди ніколи не потраплять не через те, що вони погані, а тому, що їх дуже багато. На полицях поряд стояли  книги поезії й оповідання, казки і повісті, пригодницькі романи поряд з фантастикою. Окремий розділ виставки містив у собі твори письменників, що писали про природу і її мешканців.

Учні дізналися про творчість нашого земляка і сучасника Сашка Лірника, читали його «Казку про силу характерницьку, богатиря Ахмеда  і Грицька Кобилячу Смерть». За цим твором була проведена вікторина.

Участь у заході взяли учні 5-7 класів.