Семінар-нарада з питань створення МАН

15 жовт. 2015
Проведено нараду з питань створення філії МАН у Світловодському районі

13 жовтня 2015 року на базі Світловодського міського центру зайнятості було проведено зустріч з керівником Кіроворгадського обласного відділення Малої акаденії наук учнівської молоді Філянт С.В. У роботі семінару-наради взяли участь представники одинадцяти ЗНЗ. У процесі обговорення було прийнято рішення про створення Світловодської районної філії МАН на базі загальноосвітніх закладів району.