Олімпійський тиждень у Павлівській школі

18 вер. 2015
З 7 по 15 вересня у Павлівській загальноосвітній школі проходив Олімпійський тиждень.

З 7 по 15 вересня у  Павлівській  загальноосвітній  школі проходив Олімпійський тиждень. Метою його проведення було виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху як провідника миру, духовності та єдності; формування в учнів навичок та культури здорового способу життя; залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом.

Спортивний дух витав у стінах школи увесь тиждень.

В рамках Олімпійського тижня класні керівники  провели  Олімпійські уроки, під час яких діти пройшли екскурс у минуле Олімпійських ігор,                     в історію їх виникнення і до сучасності; проводилися спортивні  перерви:                  гра в шахи та тенісний турнір.  Цікава інформація супроводжувалась презентацією про олімпійських чемпіонів сучасності і минулого.              Заступник директора з виховної роботи Сидорук Л.П.  підготувала олімпійську вікторину.  Вчитель фізичної культури Денисенко Б.Б. організував  змагання, конкурси, естафети, веселі старти.

Найцікавішим виявився останній день тижня, коли до нашої школи завітали запрошені гості: Похілов Володимир Олексійович –заступник голови районної державної адміністрації, Сачевська Л.Р.- начальник  відділу освіти, Мусієнко В.В.- майбутній тренер.

Особливо захопив присутніх виступ групи з хортингу учнів села Федірки – керівник    Скоринцев А.М.   Вони представили  виступ -презентацію української боротьби хортинг.    Завершилося свято бігом, який є найбільш адекватною формою оздоровлення.     Учні, вчителі, батьки та гості стали учасниками чудового спортивного дійства, відчувши  себе на мить олімпійцями.

Олімпійський тиждень надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні фізичної підготовки.

Денисенко Б.Б.

вчитель фізкультури