Зліт учнівських лісництв

2 квіт. 2014
28.03.2014 р У Микільській школі відбувся обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв

28.03.2014 р   У Микільській школі відбувся обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв “Учнівське лісництво - розвиток і перспективи" Учасники семінару відвідали шкільну виставку “Екологічне виховання в школі ”; познайомилися з роботою гуртка ЦДЮТ шкільне  лісництво “ Лісовичок ”; подивилися презентацію пошукової роботи “Лікарські рослини рідного краю ”. До уваги учасників були представлені виступ шкільної агітбригада із виставою “Пригода пластикових пляшок ” та концерт “Ми діти твої, Україно!”.Потім заступник директора з навчально-методичної роботи комунального закладу “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді ”  Химчак Г.Т. проаналізував діяльність учнівських лісництв Кіровоградської області за 2013 рік. Голова учнівських лісництв Кіровоградської області Чабан Н.В. Виступила із питанням “Про проведення обласного зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кіровоградщини у 2014 році ”. Попередня дата проведення зльоту — 16-18 травня. Остаточна дата проведення буде визначена пізніше.