1 лют. 2017

Вітаємо призерів обласної олімпіади з біології

Друге призове місце зайняла Сіда Валентина , третє - Москальова Дар’я.
30 січ. 2017

День пам'яті героів Крут у Павлівській школі

В Павлівському НВО пройшли бесіди про героїчних захисників серед учнів 8 — 11 класів
30 січ. 2017

День пам'яті героїв Крут у Великоскельовській школі

Учнівський та педагогічний колективи Великоскельовської ЗОШ та працівники сільського будинку культури вшанували пам'ять юних Героїв, які загинули у бою під Крутами.
29 січ. 2017

День пам'яті жертв Голокосту у Подорожненському НВК

Шкільна аудиторія зібрала учнів 5-11 класів 27 січня 2017 року, щоб вшанувати пам'ять тих, чиї сльози, кров і піт пролилися на своїй, не чужій землі.
28 січ. 2017

День пам'яті жерт Голокосту у Павлівській школі

В Павлівському НВО пройшли уроки на тему “Голокост: трагедія, пам’ять, попередження
24 січ. 2017

День Соборності України у Великоскельовській школі

З нагоди відзначення Дня Соборності України 20 січня 2017 року у Великоскельовській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру
23 січ. 2017

День Соборності у Павлівському НВО

В КЗ “Павлівському навчально – виховному об’єднанні” пройшли виховні години на тему «У єдності наша сила»,
23 січ. 2017

День Соборності у Глинській школі

В Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені Дню Соборності України
22 січ. 2017

Відзначення Дня Соборності у Подорожненському НВК

20 січня у 1-11 класах відбувся єдиний урок на тему «Соборність душ єднає Україну».
20 січ. 2017

Відзначення Дня Соборності України у Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів

20 січня учні Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провели тематичну лінійку «Пишаюсь тим, що я – Вкраїни син!»,