День пам'яті героів Крут у Павлівській школі

30 січ. 2017
В Павлівському НВО пройшли бесіди про героїчних захисників серед учнів 8 — 11 класів

Бій  під  Крутами  -  символ  національної  честі

Трагічна  загибель  студентського  куреня  під  Крутами  стала  символом  патріотизму  і  жертовності  у  боротьбі  за  незалежну  Україну.

У  радянські  часи  полеглі  під  Крутами   кваліфікувалися   як  зрадники  чи  просто  замовчувалися.

З  часу  подій  вперше  про  увічнення  пам'яті   студентів  згадали  в 1990-х рр.,

коли  народний  рух України   встановив  на  місці  героїчної  загибелі  українських  бійців  дерев'яний  хрест.   Це  пам'ять  про тих  юнаків,  які власною  кров'ю  вписали  героїчну  сторінку  в  історію  нашого  народу.

Коли  до  такої  самопожертви  здатна  молодь -  нація  незнищенна.

В  Павлівському  НВО пройшли  бесіди про  героїчних  захисників серед  учнів

8 — 11  класів.