Відзначення Дня Соборності у Подорожненському НВК

22 січ. 2017
20 січня у 1-11 класах відбувся єдиний урок на тему «Соборність душ єднає Україну».

Єднаємо свої серця для тебе, Україно!

Традиційно у Подорожненському НВК ми відзначаємо День Соборності України. Саме тому, напередодні, 20 січня, у 1-11 класах відбувся єдиний урок на тему «Соборність душ єднає Україну».  Адже діти, майбутнє нашої держави, повинні знати історію свого народу. На уроках учні  дізналися багато цікавих фактів, відкрили незвідані для них сторінки історії. Старшокласники ділилися своїми знаннями із молодшими школярами.  Учні молодших класів старанно готувалися до свята: підготували і провели конкурс малюнків, де І місце отримала Нетюхайло А., ІІ – Піценко А., ІІІ- Здоровенко О. У конкурсі читців на тему «Україна - нація єдина» кращими були: Скосар А.(1 клас), Дорожинська Д.(2 кл.), Бірук В. (3 кл.), Бондарєва Д.(4 кл.). Урок закінчився виконанням Гімну України.

На уроці у 5 та 10 класах голос диктора повідомив, що 22 січня 2017 року Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки УНР, який закріплений в Універсалі Директорії УНР.

Десятикласниці Ігнатова А., Шостик А., Любонька Є. з’ясовували питання історичної правди об’єднання Заходу та Сходу від Харкова до Львова та Івано-Франківська в одну велику державу – Україну.

П’ятикласники зачитували висловлювання про Україну, розгадували  ребуси та кросворди, підбирали синоніми до слова Батьківщина та епітети до слів: мова, любов, дружба, єдність. Під звуки «Козацького маршу» виразно читали напам’ять вірші про Україну.

Як підсумок уроку, звучала молитва – заклик за Україну.

Діти отримали масу емоцій, дізналися багато корисної інформації. Сьогодні, в незалежній Українській державі, ми вільно, відкрито, гордо відзначаємо День Соборності нашої країни. Ми маємо пишатися тим, що наша держава пережила часи лихоліть, мужньо перенесла і переносить найважчі випробовування!