3 трав. 2017

Першокласники Миронівської школи попрощалися з першою книгою – Букварем!

Це свято на якому першокласники попрощалися з першим і головним підручником - Буквариком.
19 квіт. 2017

Волонтерська допомога для учасників АТО до дня Великодня

Учні, вчителі та батьки Миронівської школи прийняли активну участь в акції «Допоможи воїну АТО перед Великоднем!»
18 квіт. 2017

Великдень в Григорівському ДНЗ "Ромашка"

Під час Великодніх свят в Григорівському дошкільному закладі "Ромашка" діти продовжували знайомитися з традиціями та обрядами українського народу.
12 квіт. 2017

З любов’ю до рідного села! Ми за чисте довкілля!

В суботу 8 квітня 2017 року учні 6-9 класів та всі вчителі Миронівської школи зібралися дружно на суботник.
28 бер. 2017

Дякуємо за чудо - басейн!

Учні Миронівіської школи відвідали басейн. Вражень після такої поїздки дуже багато. всі повернулися додому з гарним настроєм та оздоровлені.
27 бер. 2017

Операція «Чисте подвір’я!» в Миронівській школі

Дбати про довкілля – легко! Тож учні початкових класів Миронівської школи з великим задоволенням вийшли в п’ятницю на трудовий десант.
27 бер. 2017

Засідання школи молодого вичтеля

23 березня о 10.00 годині в приміщенні Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар – зустріч з молодими вчителями загальноосвітніх шкіл Світловодського району.
24 бер. 2017

Районний етап конкурсу знавців Конституції України

24 березня 2017 року на базі Світловодського міського центру зайнятості проведенн
22 бер. 2017

Участь у апробації тестових завдань ЗНО

У Великоандрусівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулась апробація тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики та біології.
20 бер. 2017

Засідання РМО вихователів на базі Глинського ДНЗ "Сонечко"

16 березня 2017 року на базі Глинського ДНЗ «Сонечко» відбулося районне методичне об׳єднання вихователів з теми «Формування морально-патріотичних почуттів дошкільників».