День Соборності у Глинській школі

23 січ. 2017
В Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені Дню Соборності України

20.01.2017 року з метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, єдності родини; формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення і виховання глибокої поваги та любові до батьківщини в Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені Дню Соборності України:

·        єдиний урок «У єдності наша сила» (1-11 класи, ЗДВР Мірошник А.В., вчитель історії Немазаний С.О.) ;

·        перегляд відео про День Соборності України;

·        книжкова виставка «Моя Україна – єдина соборна!» ( 1-11 класи , бібліотекар Войнова С.І.);

·        круглий стіл «Україна – самостійна соборна держава» (9-11 класи, вчитель історії Немазаний С.О.) ;

·        перегляд відеофільму «За Україну!За її волю!» (9-11 класи, вчитель історії Немазаний С.О.) ;

·        бесіди та виховні години для учнів 1-4 класів «Україна – це земля, де ми народилися й живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки»,

«22 січня – свято української єдності» ( 1-4 класи, вчителі початкових класів  Островерха В.О., Довгань С.Б.,Вельгун Р.М.Дементій М.В.)