17 лют. 2017

Майстер - класи від вчителів інформатики

16 лютого, під час семінару практикуму вчителів інформатики вчитель Гарасько В.М. та вчитель Постика В.В. продемонстрували майстер - класи для учасників семінару.
17 лют. 2017

Районний семінар - практикум вчителів інформатики

16 лютого на базі Григорівської загальноосвітньої школи відбувся семінар - практикум вчителів інформатики освітніх закладів району.
14 лют. 2017

Положення про конкурс "Міс освітянка та Містер освітянин - 2017"

Районна організація профспілки працівників освіти і науки України оголошує конкурс "Міс освятянка та Містер освітянин - 2017"
14 лют. 2017

Акція «Допоможи воїну АТО!»

В понеділок 13 лютого 2017 року учні, вчителі та батьки Миронівської школи прийняли активну участь в акції «Допоможи воїну АТО!»
13 лют. 2017

Вітаємо призера обласної олімпіади з трудового навчання

Вітаємо Боровського Віталія, учня 9 класу Павлівського навчально-виховного об’єднання, переможця обласної олімпіади з трудового навчання.
8 лют. 2017

Відбулися змагання «Козацький гарт».

7 лютого 2017 року на базі Великоандрусівської загальноосвітньої ш коли І-ІІІ ступенів відбулися змагання районної спартакіади учнів Світловодського району «Козацький гарт».
6 лют. 2017

Вітаємо призера обласної олімпіади з правознавства

Учень 9 класу Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Щербатко Андрій став призером обласної олімпіади з правознавства
6 лют. 2017

Класно бути здоровим!

В рамках проведення шкільного тижня «Зроби свій вибір на користь здоров’я» вчителі та учні Подорожненського НВК знайшли час і реалізували давнє бажання навчитися кататися на ковзанах.
3 лют. 2017

Конкурс читців поезії Євгена Маланюка.

Першого лютого на базі РДК за сприяння районної бібліотеки та Захарівського музею історії під егідою Світловодського об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т.Г. Шевченка відбулося урочисте засідання об’єднання “Просвіта”, присвячене 120-річному ювілею від дня народження Євгена Маланюка та конкурс читців його поезії.
2 лют. 2017

Відзначення 120 річниці від дня народження Маланюка

Літературна година з учнями старших класів Миронівської загальноосвітньої школи на тему: "Євген Маланюк - шлях емігранта, творчість патріота".