День Гідності і Свободи у Павлівській школі

В Павлівській загальноосвітній школі І — ІІІ ступенів пройшов усний журнал , присвячений доленосним подіям ХХІ століття в житті українського народу
21 лист. 2016

День гідності і свободи у Великоскельовськый школы

21 лист. 2016

Вихованці разом з вихователями Григорівського дошкільного навчального закладу "Ромашка" писали листа Святому Миколаю.

День св. Миколая – це свято дорослих і малих. Особливо цього свята чекають діти. Цілий рік вони стараються бути чемними, щоб потім отримати гарні подарунки. А для того, щоб святий Миколай вгадав з бажанням, потрібно йому написати листа, що і зробили вихованці за допомогою вихователів.
21 лист. 2016

В Подорожненському НВК відзначили День гідності та свободи.

Ми ніколи не забудемо Революцію Гідності, тому що ми варті того, щоб жити у незалежній суверенній країні.
18 лист. 2016

День толерантності у Подорожненському НВК

Учні та вчителі Подорожненського НВК 16 листопада взяли участь у відзначенні Міжнародного дня толерантності
17 лист. 2016

День толерантності у Глинсьій школі

16 листопада 2016 року в Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів вчителем англійської мови Любезною І.В. та учнями 7-11 класів був проведений захід, присвячений Міжнародному Дню толерантності
14 лист. 2016

Тиждень знань безпеки життєдіяльності у Великоскельовській школі

З 07 по 11 листопада 2016 року у Великоскельовській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Легко вогник запалити, та не просто погасити»,

Вітаємо з перемогою!

Роман Крайник – учень Великоскельовської ЗОШ, виборов бронзу у чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2003-2004 років народження.
14 лист. 2016

Виховна година на тему «Вогонь твій друг, але обережно!!!»

11 листопада 2016 року в 8 класі Подорожненського НВК була проведена виховна година на тему «Вогонь твій друг, але обережно!!!»
11 лист. 2016

Проект "Нова школа"

Міністерство освіти і науки України просить взяти участь у обговоренні проекту нової української школи