3 лист. 2017

«Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Проведення ДПА у формі ЗНО у загальноосвітніх навчальних закладах»

12 жовт. 2017

В Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок

Напередодні свята захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок, в якому взяли участь як учні, так і вчителі. Ретельно підготувалися школярі початкової і старшої школи.
9 жовт. 2017

Команда Світловодського району прийняла участь в обласних змаганнях "Захисник Кіровоградщини"

Збірна учасників старших класів з навчальних закладів Світловодського району продемонструвала високий рівень командної роботи.
28 вер. 2017

27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

В Микільській школі 21 вересня відзначили Всесвітній День Миру

Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості.Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах.
26 вер. 2017

Міжнародний день миру у Григорівській школі

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
26 вер. 2017

Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.
26 вер. 2017

Учні з батьками та педколектив Миронівської школи підтримали акцію «Ми за мир на планеті Земля!»

З давніх літ відомо, що голуб миру приносить радість родові людському, а найбільша радість для школи ¬– мир у небі голубому. Тому всі класні колективи 1-4 класів активно взяли участь у ряді заходів, зокрема в конкурсі малюнків на тему:«Вільна і єдина Україна – за мир» та флеш моді, складаючи композицію «Окрилений голуб миру».
21 вер. 2017

Семінар - нарада з керівниками РМО

21 вересня на базі Місьрайонного центру зайнятості було проведено семінар - нараду з керівниками РМО закладів освіти району.
31 серп. 2017

Серпнева конференція

Всіх освітян гостинно прийняли у сільському будинку культури на пленарній частині засідання. Почесними гостями стали голова Григорівської сільської ради Невкрита Надія Миколаївна, перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Орленко Сергій Леонідович, голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович.