12 груд. 2017

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області

11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»
11 груд. 2017

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району

09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
11 груд. 2017

Футбольні баталії

7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.
28 лист. 2017

Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ

24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.
28 лист. 2017

Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі

20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».
24 лист. 2017

Готуємося до ЗНО вчасно

Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.
24 лист. 2017

Пам’ятаймо минуле заради майбутнього

В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...
23 лист. 2017

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Щороку у Світловодському районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року». Це конкурс вшанування педагогів – за якими стоять діти, молодь, Україна. Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідно відчуття особистого успіху. Нема мудріших, ніж народ, учителів. У нього кожне слово-це перлина, Це праця, це – натхнення, це – любов. М. Рильський.
20 лист. 2017

Свято до Дня працівників сільського господарства у Григорівській школі

За ініціативи дирекції Григорівської школи та з метою вшанування працівників сільського господарства рідного села, 17 листопада на базі закладу проведено святковий концерт та виставка поробок з овочів. На святі були присутні: представник фермерського господарства «Оптима» Гавриленко Л.А., провідний спеціаліст фермерського господарства «Оптима» Шулешко М.В., ветеран праці Рожкова Н.Д., оператори машинного доїння фермерського господарства «Джаван-Дарвін» Величко В.Г. та Коренко В.І.
7 лист. 2017

Що очікує на випускників 2018 року?

Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та проведення ДПА в формі ЗНО у загальноосвітніх навчальних закладах говорили під час семінару-наради в КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».