5 груд. 2018

Соціальна відпустка на дітей

Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.
8 лист. 2018

Свобода мирних зібрань

Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.
6 лист. 2018

ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
16 жовт. 2018

Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»

Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»
12 жовт. 2018

Я маю право! Приватизація землі вчителем

Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?
3 жовт. 2018

Поради учням щодо підготовки до ЗНО

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.
21 вер. 2018

Я маю право! Конкурс малюнків.

Конкурс малюнків серед школярів про свої права.
14 вер. 2018

Григорівський ДНЗ на Дні села

Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури
14 вер. 2018

Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція

ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.
12 вер. 2018

Я маю право! Як захиститися від шахраїв.

Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.