20 лют. 2018

Спортивні баталії продовжуються….

Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.
19 лют. 2018

Районні змагання з волейболу

Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.
16 лют. 2018

Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів

В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.
8 лют. 2018

Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!

Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...
29 січ. 2018

Змагання з футзалу

27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.
18 січ. 2018

Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018

З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи
11 січ. 2018

Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?

Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
19 груд. 2017

Сучасний директор – методичний та виховний центр школи

15 грудня 2017 року на базі Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Метою даного заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.
15 груд. 2017

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
14 груд. 2017

Засідання РМО вчителів української мови та літератури

12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».