15 трав. 2015

Щодо проведення єдиного уроку пам’яті 18 травня 2015 року

18 травня 2015 року виповнюється 71 рік депортації кримськотатарського народу. На виконання Плану заходів щодо вшанування 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу, затвердженого Кабінетом Міністрів України, з метою збереження історичної пам'яті, громадянського виховання, національного примирення Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в навчальних закладах України єдиний урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму.
8 трав. 2015

Засідання клубу "Духовність" у Павлівській школі

До 70-річчя Перемоги у Павлівській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено засідання клубу "Духовність"
6 трав. 2015

Вітаємо призера обласного конкурсу!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юнацького відеофільму "В об*єктиів натураліста"
30 квіт. 2015

Про вжиття заходів безпеки учасників навчально-виховного процесу навчальних закладів області у святкові травневі дні 2015 року

29 квіт. 2015

Вітаємо учнів загальноосвітніх шкіл району - призерів районного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Квітневий зорепад»

28 квітня 2015 року Світловодський районний будинок культури, відділ освіти, сектор молоді та спорту райдержадміністрації організували та провели свято «Квітневий зорепад», у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл Світловодського району.
29 квіт. 2015

Вітаємо переможця обласного конкурсу!

Учень Великоандрусівської школи Михайло Комаров став призером обласного конкурсу
22 квіт. 2015

Про проведення ярмарку "Весняний книговир"

23 квітня 2015 року проводиться виставка-ярмарок "Весняний книговир"
22 квіт. 2015

Про фестиваль-огляд матеріалів з досвіду роботи вихователів ДНЗ

з 01 червня по 01 вересня 2015 року буде проведено фестиваль "Україна - рідний край"
22 квіт. 2015

Про відвідування обласних закладів культури

Змінено графік проведення позапланових вистав для учнів Кіровоградського обласного українського музично-драматичного театру
20 квіт. 2015

Методичні рекомендації МОіНУ про відзначення 70 річчя Перемоги

Міністерство освіти і науки України рекомендує українським школам активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни. Про це йдеться у рекомендаціях МОН, що розроблені Українським інститутом національної пам’яті, щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.