10 лист. 2015

День української мови і писемності у Павлівській школі

Традиційно у Павлівській ЗШ І-ІІІ ступенів на початку листопада школярі вшановують рідну мову
6 лист. 2015

День захисника України у Григорівській школі

13 жовтня в день Святої Покрови на базі Григорівської школи проводилося районне свято, присвячене Дню Захисника України
6 лист. 2015

Графік ЗНО-2016

Міністерство освіти і науки України затвердило графік проведення ЗНО - 2016
4 лист. 2015

Участь в обласному проекті «Школа демократії».

У жовтні 2015 року учні Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів взяли участь в обласному проекті «Школа демократії».
4 лист. 2015

Конкурс читців патріотичних віршів у Павлівській школі

Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у Павлівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулося свято «Україно моя, колисанко моя».
3 лист. 2015

Місячник шкільної бібліотеки «Виховуємо громадянина – патріота України».

З 1 по 30 жовтня у Великоскельовській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проходив місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».
22 жовт. 2015

Порядок призначення на вакантні посади керівників шкіл

Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок призначення на вакантні посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів
21 жовт. 2015

Опубліковано Методичні рекомендації щоло ведення журналів у 1-4 класах

20 жовт. 2015

Зміни в оплаті праці вчителів

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557
17 жовт. 2015

Фінал проекту «Захисник Кіровоградщини»

14 жовтня на стадіоні «Ніка-2» м. Олександрія відбувся фінал проекту «Захисник Кіровоградщини».