Табір відпочинку "Зернятко" продовжує свою роботу

10 черв. 2015
На базі Павлівської ЗШ І-ІІІ ступенів створено умови для змістовного відпочинку школярів

Щороку  після  закінчення навчання  розпочинає  свою  роботу  пришкільний  табір  відпочинку  «Зернятко»  на  базі  Павлівської  загальноосвітньої  школи.  Для  багатьох  батьків  такий  спосіб  оздоровлення дітей є  єдиним. Далеко не кожна  сім`я  може  відправити  свою  дитину  на  море  або  в  дитячий  санаторій.  Навіть  путівка в заміський  табір  вимагає  значних  матеріальних  витрат.     Оздоровлення  ж  у  пришкільному  таборі взагалі  безкоштовне  для  кожної  сім`ї.

З  великою  радістю  відбулося  відкриття   табору  «Зернятко»   2  червня для  всіх  дівчаток  і  хлопчиків,  які  відпочиватимуть  до 19   червня.
    А  зробити  перебування  в таборі  цікавим,  корисним  і  яскравим  допоможуть посилене    дворазове  харчування,  прогулянки  на  свіжому  повітрі, ігри  та  змістовні  виховні  заходи.
    На  честь  Дня  захисту  дітей та  відкриття  табору  був  присвячений імпровізований        дитячий   концерт   миру  і  дружби.

Тож  -  ура!  Канікули  почалися!

Життя в таборі за багаторічною традицією розпочинається із зарядки. Малеча із  задоволенням виконує спортивні вправи, а показують, як треба виконувати  ці вправи, учні 10  класу.

загоні з поглибленим вивченням англійської мови ранкову зарядку вирішили проводити  окремо, з елементами йоги та під музику.

Кожен день в таборі проходить за дуже насиченою програмою: спортивні змагання,  оформлення газети, репетиції, заняття з англійської мови, концерти, тренінги для вожатих.