Про підготовку до ЗНО-2019 в Озерському НВК КЗ «Павлівське НВО»

8 лют. 2019
Учні Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО», а також їхні батьки ознайомлені з термінами реєстрації та переліком документів. Учні та вчителі ведуть активну підготовку до ЗНО.

Наближається час проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література. Другим – за вибором випускника: математика або історія України. Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку.

Ткаченко Г. М.