День захисту дітей у Григорівському ДНЗ

2 черв. 2017
Свято Міжнародного дня захисту дітей в Григорівському ДНЗ.

1 червня  -  Міжнародний  день  захисту  дітей, який святкують  у  багатьох  країнах  світа. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Цей день також святкували діти Григорівського дошкільного  закладу. На свято до малят  завітали  гості, це сільський голова  - Невкрита Надія Миколаївна,  а також  представник депутата  Світловодської районної ради  Тартикяна  Андраніка Айкарамовича – Тартикян Джован.  Діти з великою  радістю  розповідали  присутнім вірші про щасливе дитинство, співали пісень, а також  грали в ігри. Надовго запам’ятається  це свято, адже отримали від дорослих гарні та смачні подарунки.  Наприкінці  діти сіли  за стіл, де куштували торт, печиво з цукерками, морозиво та сік. Висловлюємо  велику вдячність нашим гостям, які своєю  присутністю ще раз підтвердили небайдужість та велику відповідальність за малюків. У підростаючого покоління повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків перед суспільством.

Впевнені, що разом ми зробимо все від нас залежне для того, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань та зневіри у майбутнє. Давайте створимо для них щасливий світ, у якому ніколи не буде жорстокості, сліз та страждань, зігріємо їх теплом свого серця та батьківського ласкою.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.