День Матері у Григорівському ДНЗ

15 трав. 2017
У Григорівському ДНЗ було проведено концерт, присвячений Дню Матері

Міжнародний День матері є, безумовно, найсвітлішим і теплим святом. Адже мама - це головна хранителька домашнього вогнища, улюблений і близький рідна людина, яка завжди подасть руку допомоги і взаєморозуміння.

Так  розпочали  свій  виступ  ведучі концерту  присвяченого Дню матері, який  напередодні вітали  всіх  жінок - матерів  села Григорівки.  На  концерт, присвячений берегиням роду людського, який  відбувся 13 травня, було запрошено всіх мам.  Працівники сільського будинку культури підготували цікаву та насичену  програму з безліччю пісень, інсценівок, гарних танців.

До  привітань приєдналися діти Григорівського дитячого садочка «Ромашка», які теж підготували вірші про неньку. Ткаченко Поліна заспівала для  своєї  матусі  пісню та подарувала їй гарні квіти. Виступ школярів з цікавими номерами порадував присутніх на концерті. Всі побачили таланти підростаючого покоління, це підтверджує сумлінну повсякденну працю жінки-матері у вихованні дитини.

Шанування матері — один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей.
Вона нас зростила, виховала, навчила добру, леліяла, любила. І як же не відплатити їй пошаною, любов’ю, ласкою і допомогою. А, власне, тільки цього на старості літ і хочуть від нас наші мами.
Чим більша наша любов до матері, тим святіше і радісніше наше життя.