9 травня – це свято Перемоги!

10 трав. 2017
Учні Миронівської школи взяли активну участь в мітингу біля Братської могили, обеліску Слави та приймали участь в концерті.

9 травня - це свято нашого села тому, що минуло вже багато десятиліть, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Ми ,учні школи, вчителі, батьки, навіть уявити не можемо всіх жахів війни. Нам дуже пощастило жити в мирний час, мати багато можливостей в житті. Ми знаємо про війну з розповідей старих та з книг з історії. А для мільйонів людей ці страшний події були реальністю.

Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили... Молоді хлопці гинули в страшних боях, не скуштувавши як слід життя. Діти військових років не могли й думати про красиві іграшки. Вони не могли навіть нормально ходити до школи. Багато з них залишилися сиротами. А з війни поверталися каліки, не тільки з ранами на тілі, але й з болем у душі.

Учні школи взяли активну участь в мітингу біля Братської могили, обеліску Слави та приймали участь в концерті.

Тому 9 травня - День Перемоги - свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною - мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам - живим і померлим - за їхній подвиг у День Перемоги - найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні пам’ятати тих, завдяки кому тепер живемо в мирі. Це допоможе нам вивчити гіркий урок історії і ніколи не повторювати.