З любов’ю до рідного села! Ми за чисте довкілля!

12 квіт. 2017

З любов’ю до рідного села! Ми за чисте довкілля!

В суботу 8 квітня 2017 року учні 6-9 класів та всі вчителі Миронівської школи зібралися дружно на суботник. Ми розділилися на дві групи, щоб прибрати територію біля школи, біля Обеліска Слави та місцевого Храму. Те, що ми запланували, з честю і гідністю виконали. Нам приємно, що дякуючи нашим умілим рукам, наше село стало більш привабливішим і гарним. Такі  трудові десанти ми ще плануємо продовжити, бо радості не було меж.