Великдень в Григорівському ДНЗ "Ромашка"

18 квіт. 2017

Радість з неба ся являє,

Паска красна день вітає,

Радуйтеся щиро нині –

Бог дав радість всій родині,

Бог дав радість нам з небес,

Христос воскрес!

Пасха - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І вихователі нашого дошкільного закладу, вчать всіх традицій святкування "Великодня".

Під час Великодніх свят в Григорівському дошкільному закладі "Ромашка" діти продовжували знайомитися з традиціями та обрядами українського народу. Цілий тиждень вихователі Нечай Людмила Анатоліївна та Явтенко Людмила Миколаївна  разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Вихователі виховувати любов до свого народу, повагу до його традицій, минулого і сучасного, розвивали  інтерес до народознавства, до символів і атрибутів писанки, крашанки та їх різновиду. Закріплювали уявлення, знання дітей про давнє, величне християнське свято Великдень і народні традиції його святкування. Діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки. Також  вихователі  навчили дітей  пророщувати пшеничку у яєчній шкарлупці, заздалегідь розфарбованій у вигляді курчат. Діти щодня наглядали за ними та поливали, і   у «курчаток» виросли гарні, зелені чубчики.

Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні "Великодня".