Про проведення конкурсу сайтів молодих спеціалістів

11 бер. 2014
З 24 по 30 березня 2014 р. заплановано проведення конкурсу сайтів молодих спеціалістів

В рамках Тижня молодого вчителя, з 24 по 30 березня 2014 року, заплановано проведення конкурсу « Міс та містер Освіта».

Перший етап конкурсу - презентація своєї сторінки на шкільному сайті або в соціальних мережах, де вчитель популяризує свій навчальний заклад, своє місто чи село. В презентації має бути життєве кредо вчителя, особливості його навчального закладу (чим заклад відрізняється від інших), визначні події, місця, люди рідного краю. В цьому конкурсі вчитель демонструє застосування ІКТ (інформаційно-комунікативних технологій), а також матеріалів з історії рідного краю, соціально-економічних досліджень в навчальному та виховному процесах.

Даний етап конкурсу проводиться для всіх слухачів школи молодого вчителя ( молоді спеціалісти стаж яких складає від року до 3 років).

Зобов’язуємо молодих спеціалістів  до 14.03.2014 року, надати до відділу освіти  (для Лазаревич Т. О.) електронні адреси персональних сайтів.

Голова Р0 профспілки                                                          Н.РЯБЧУН