ВАС ВІТАЄ ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

та освітнє середовище Світловодського району

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації

СКОПИЧ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

На виконання делегованих повноважень згідно рішення Світловодської районної ради «Про делегування повноважень районної ради районній державній адмінстрації» № 11 від 20 листопада 2015 року, керуючись наказом відділу освіти, молоді та спорту райдержадмінінстрації № 329 від 26 вересня 2018 року, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголошує конкурсний відбір на посаду керівника комунального закладу "Глинське навчально-виховне об’єднання. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Світловодської районної ради Кіровоградської області".
Детальніше про умови конкурсу тут: /uploads/editor/4443/382274/sitepage_1/files/ogoloshennya_glins.docx

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2017 року № 1059 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оприлюднює інвестиційну програму товариства з обмеженою відповідальністю «Гідроелектроцентр» філія «Теплоенергоцентр» на 2018 – 2025 роки у сфері теплопостачання для обговорення, прийняття пропозицій та зауважень.

Пропозиції та зауваження пропонуємо надавати до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в строк до 02 жовтня 2018 року на поштову та електронну адреси:

27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19,
тел. факс (05236) 2-37-53, тел. 2–26–26, е-mail: [email protected]

Ознайомитися  тут: /uploads/editor/4443/382274/sitepage_1/files/invest_programa_gec.docx

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.