10 вер. 2018

Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.

28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.
6 вер. 2018

Я маю право!

Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?
4 вер. 2018

Я маю право!

Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?
3 вер. 2018

Я маю право!

Інцидент в магазині, хто винен і буде платити?
31 серп. 2018

Юридична консультація

- Яку найвищу категорію може присвоїти вчителеві атестаційна комісія?
7 трав. 2018

Готуємося до ЗНО

В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.
12 квіт. 2018

Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.
28 бер. 2018

Я МАЮ ПРАВО

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".
12 бер. 2018

Баскетбол серед дорослих

10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.
7 бер. 2018

Готуємося до ЗНО 2018!

Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.