Про підготовку до ЗНО-2019 в Озерському НВК КЗ «Павлівське НВО»

8 лют. 2019
Учні Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО», а також їхні батьки ознайомлені з термінами реєстрації та переліком документів. Учні та вчителі ведуть активну підготовку до ЗНО.

Наближається час проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література. Другим – за вибором випускника: математика або історія України. Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку.

Ткаченко Г. М.

17 квіт. 2019
ОПРИЛЮДНЕННЯ Проекту рішення "Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року"
з метою створення умов для вирішення проблем збереження і зміцнення здоров'я дітей, системи їх оздоровлення та відпочинку, на підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

4 квіт. 2019
Прибирання в день чистого довкілля

13 лют. 2019
ЗНО для атестата
Для тих випускників, які не планують вступати у виші, проходження ЗНО все одно є обов'язковим. Без результатів тестування вони не зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту.

8 лют. 2019
Про підготовку до ЗНО-2019 в Озерському НВК КЗ «Павлівське НВО»

Сертифікати ЗНО за бакалаврськими спеціальностями
У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вишів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років