Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

7 груд. 2018
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

06 грудня 2018 року відбулася  інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист. Було розглянуто такі питання:

-                     Про підсумки проведення районного етапу конкурсу «Вчитель року-2019».

- Про організацію та проведення районного етапу обласного конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

- Про підсумки проведення районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та участь у обласному етапі конкурсу.

- Про проведення ІІ (районного) етапу олімпіади з англійської мови.

- Про проведення методичного семінару для вчителів англійської мови.

- Про ведення шкільної документації.

- Про особливості проведення ЗНО у 2018/2019 н.р.