Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»

16 жовт. 2018
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

Вдалий старт  змагань з футболу «Шкіряний м'яч»

У ході напруженої боротьби перемогу здобула команда КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №2, с.Григорівка), ІІ місце посіла команда Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», ІІІ місце – команда КЗ «Глинське НВО».Переможці отримали кубки та грамоти. Дякуємо вчителям фізичної культури району за підготовку учнів до змагань. Вітаємо переможців змагань і бажаємо подальших успіхів і звершень у спортивних баталіях.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти,
 молоді та спорту районної державної адміністрації