Григорівський ДНЗ на Дні села

14 вер. 2018

Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури. Учні ліцею «Надія» провели флеш-моб «Цвіт України», в якому взяли участь діти дошкільного закладу «Ромашка». Зі щирими словами вітання до мешканців села звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Скопич Сергій Анатолійович, який вручив наймолодшій жительці села пакунок з подарунками та побажав громаді розвитку та процвітання. Активна участь дошкільнят в житті села, виховує патріотизм та любов до Батьківщини.