6 вер. 2018
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

Цільовим завданням зловмисника є заволодіння інформацією щодо карткового номеру, паролю або PIN-коду, а також даними про термін дії картки і CVC-кодом.

1. Власникам карт надсилаються «смс», що містять «банківську» інформацію про тимчасове блокування карти, розраховуючи на те, що для розблокування, клієнт повідомить свої персональні дані тим же шляхом - в «смс» повідомленні.

2. Організовують фальшиві сайти, які наслідують тому чи іншому «інтернет-банку». Далі, нічого не підозрюючи клієнт банку здійснює вхід на підроблений сайт, тобто друкує персональні дані, які, як відомо, моментально потрапляють у розпорядження зловмисників.

3. Є і такий варіант, коли дзвонять безпосередньо власнику картки, видають себе за представника банку, вводять клієнта в оману, і він сам видає всю інформацію, необхідну шахраям. До відома, справжні співробітники банку зазвичай не телефонують клієнтам з метою дізнатися особисті дані, вони у них і так є. Вони можуть запросити їх в якості підтвердження вашої особистості, при вашому ж дзвінку в банк.

4. Розробивши шкідливе ПО, зловмисник інфікує ПК власника картки, вірус поширюється і впроваджується в комп'ютер за допомогою соціальних мереж, найчастіше, скориставшись програмами «icq», «viber». Специфіка способу має значення тільки, якщо клієнт використовує послуги «онлайн – банкінгу».

5. Існують фіктивні «Інтернет – магазини», саме на таких підроблених сайтах, зловмисники і пропонують розплатитися за товар за допомогою банківської карти.

Як убезпечити банківську карту від «фішингового» зняття коштів?

Дотримуйтесь встановлених правил користування банківськими картами і ваші кошти будуть під захистом. Розглянемо якими шляхами шахраї можуть заволодіти даними картки і ПІН-кодом, як уникнути подібного?

1. Як завжди, заборонено повідомляти персональну інформацію, щодо вашої карти третім особам. Тим більше, якщо вам телефонують люди і починають задавати відповідні запитання від імені банку.

2. В цілях забезпечення належної якості, безпеки, рекомендується встановити «антивірус» і систематично його оновлювати, як на ПК, так і на смартфоні.

3. Обов'язково слід бути гранично уважними при здійсненні входу в «інтернет – банк», це потрібно робити на офіційному сайті банку. Ретельно порівняйте адреси в адресному рядку браузера.

4. Оформіть окрему банківську картку, яку будете використовувати виключно для оплати товарів в мережі Інтернет. А так само вивчіть інформацію про найбільш відомі Інтернет – магазини, що б у вас була довіра до магазину, в якому будете здійснювати фінансові операції.

5. При виявленні на комп'ютері шкідливого ПЗ, а так само, якщо на комп'ютері не встановлена антивірусна програма, не рекомендується взаємодіяти з «онлайн –банкінгом».

6. При підозрі, що конфіденційні відомості могли опинитися в руках зловмисників, негайно блокуйте ті банківські картки, які потрапили під загрозу.

хом до рішучих дій.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?