27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Я маю право!

6 вер. 2018
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

Цільовим завданням зловмисника є заволодіння інформацією щодо карткового номеру, паролю або PIN-коду, а також даними про термін дії картки і CVC-кодом.

1. Власникам карт надсилаються «смс», що містять «банківську» інформацію про тимчасове блокування карти, розраховуючи на те, що для розблокування, клієнт повідомить свої персональні дані тим же шляхом - в «смс» повідомленні.

2. Організовують фальшиві сайти, які наслідують тому чи іншому «інтернет-банку». Далі, нічого не підозрюючи клієнт банку здійснює вхід на підроблений сайт, тобто друкує персональні дані, які, як відомо, моментально потрапляють у розпорядження зловмисників.

3. Є і такий варіант, коли дзвонять безпосередньо власнику картки, видають себе за представника банку, вводять клієнта в оману, і він сам видає всю інформацію, необхідну шахраям. До відома, справжні співробітники банку зазвичай не телефонують клієнтам з метою дізнатися особисті дані, вони у них і так є. Вони можуть запросити їх в якості підтвердження вашої особистості, при вашому ж дзвінку в банк.

4. Розробивши шкідливе ПО, зловмисник інфікує ПК власника картки, вірус поширюється і впроваджується в комп'ютер за допомогою соціальних мереж, найчастіше, скориставшись програмами «icq», «viber». Специфіка способу має значення тільки, якщо клієнт використовує послуги «онлайн – банкінгу».

5. Існують фіктивні «Інтернет – магазини», саме на таких підроблених сайтах, зловмисники і пропонують розплатитися за товар за допомогою банківської карти.

Як убезпечити банківську карту від «фішингового» зняття коштів?

Дотримуйтесь встановлених правил користування банківськими картами і ваші кошти будуть під захистом. Розглянемо якими шляхами шахраї можуть заволодіти даними картки і ПІН-кодом, як уникнути подібного?

1. Як завжди, заборонено повідомляти персональну інформацію, щодо вашої карти третім особам. Тим більше, якщо вам телефонують люди і починають задавати відповідні запитання від імені банку.

2. В цілях забезпечення належної якості, безпеки, рекомендується встановити «антивірус» і систематично його оновлювати, як на ПК, так і на смартфоні.

3. Обов'язково слід бути гранично уважними при здійсненні входу в «інтернет – банк», це потрібно робити на офіційному сайті банку. Ретельно порівняйте адреси в адресному рядку браузера.

4. Оформіть окрему банківську картку, яку будете використовувати виключно для оплати товарів в мережі Інтернет. А так само вивчіть інформацію про найбільш відомі Інтернет – магазини, що б у вас була довіра до магазину, в якому будете здійснювати фінансові операції.

5. При виявленні на комп'ютері шкідливого ПЗ, а так само, якщо на комп'ютері не встановлена антивірусна програма, не рекомендується взаємодіяти з «онлайн –банкінгом».

6. При підозрі, що конфіденційні відомості могли опинитися в руках зловмисників, негайно блокуйте ті банківські картки, які потрапили під загрозу.

хом до рішучих дій.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.