12 квіт. 2018
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

Учителі-предметники у підготовці до складання ЗНО використовують різні методи та прийоми: написання тестів із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлення учнів з інтернет-ресурсами, де можна пройти тести он-лайн, використання візуальних джерел на уроках для встановлення пам’яток культури з історії України тощо.

Для успішної здачі ЗНО адміністрація школи встановила тісний зв'язок з батьками. Регулярно проводяться батьківські збори, бесіди, зустрічі, де відбувається інформаційно-роз’яснювальна робота відносно особливостей проходження ЗНО. До речі, всі учні своєчасно отримали пакет з документами і готові до складання зовнішнього незалежного оцінювання. То ж залишається побажати одинадцятикласникам наполегливості у навчанні та гарних результатів.

Горєва Т. І., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Павлівське НВО"

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

12 квіт. 2018

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

7 бер. 2018
Готуємося до ЗНО 2018!
Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.

20 лют. 2018
Спортивні баталії продовжуються….
Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.