Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

12 квіт. 2018
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

Учителі-предметники у підготовці до складання ЗНО використовують різні методи та прийоми: написання тестів із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлення учнів з інтернет-ресурсами, де можна пройти тести он-лайн, використання візуальних джерел на уроках для встановлення пам’яток культури з історії України тощо.

Для успішної здачі ЗНО адміністрація школи встановила тісний зв'язок з батьками. Регулярно проводяться батьківські збори, бесіди, зустрічі, де відбувається інформаційно-роз’яснювальна робота відносно особливостей проходження ЗНО. До речі, всі учні своєчасно отримали пакет з документами і готові до складання зовнішнього незалежного оцінювання. То ж залишається побажати одинадцятикласникам наполегливості у навчанні та гарних результатів.

Горєва Т. І., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Павлівське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.