Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

12 квіт. 2018
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

Учителі-предметники у підготовці до складання ЗНО використовують різні методи та прийоми: написання тестів із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлення учнів з інтернет-ресурсами, де можна пройти тести он-лайн, використання візуальних джерел на уроках для встановлення пам’яток культури з історії України тощо.

Для успішної здачі ЗНО адміністрація школи встановила тісний зв'язок з батьками. Регулярно проводяться батьківські збори, бесіди, зустрічі, де відбувається інформаційно-роз’яснювальна робота відносно особливостей проходження ЗНО. До речі, всі учні своєчасно отримали пакет з документами і готові до складання зовнішнього незалежного оцінювання. То ж залишається побажати одинадцятикласникам наполегливості у навчанні та гарних результатів.

Горєва Т. І., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Павлівське НВО"

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років

20 груд. 2018
12 грудня відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови в партнерстві КЗ "Світловодський РМК" з Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson&DinternalEducation

14 груд. 2018
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

7 груд. 2018
Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)
Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.