12 квіт. 2018
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО

Учителі-предметники у підготовці до складання ЗНО використовують різні методи та прийоми: написання тестів із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлення учнів з інтернет-ресурсами, де можна пройти тести он-лайн, використання візуальних джерел на уроках для встановлення пам’яток культури з історії України тощо.

Для успішної здачі ЗНО адміністрація школи встановила тісний зв'язок з батьками. Регулярно проводяться батьківські збори, бесіди, зустрічі, де відбувається інформаційно-роз’яснювальна робота відносно особливостей проходження ЗНО. До речі, всі учні своєчасно отримали пакет з документами і готові до складання зовнішнього незалежного оцінювання. То ж залишається побажати одинадцятикласникам наполегливості у навчанні та гарних результатів.

Горєва Т. І., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Павлівське НВО"

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.