Баскетбол серед дорослих

12 бер. 2018
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад. З вітальним словом до гравців команд звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич. У ході напруженої боротьби перемогу здобула команда Великоандрусівської ОТГ.Друге місце завоювала  команда Григорівської сільської ради, третє- посіла команда господарів змагань – Микільської сільської ради.Найкращими гравцями стали Сергій Котляр- із Великоандрусівської ОТГ, Максим Клименко- із Григорівської сільської ради, Антон Волков – із Микільської сільської ради.

Кращими у тьохочкових кидках стали – Мілак Сергій із Микільська, ІІ місце – Вищепан Олексій із Великоандрусівської ОТГ,ІІІ місце- Котляр Сергій із Великоандрусівської ОТГ.У штрафних кидках місця розподілилися таким чином- І місце – Котляр Сергій(Великоандрусівська ОТГ), ІІ місце – Гура Віктор (с.Микільське), ІІІ місце- Гавриш Олександр(Великоандрусівська ОТГ)

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та  спорту Лариса Сачевська