27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Баскетбол серед дорослих

12 бер. 2018
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад. З вітальним словом до гравців команд звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич. У ході напруженої боротьби перемогу здобула команда Великоандрусівської ОТГ.Друге місце завоювала  команда Григорівської сільської ради, третє- посіла команда господарів змагань – Микільської сільської ради.Найкращими гравцями стали Сергій Котляр- із Великоандрусівської ОТГ, Максим Клименко- із Григорівської сільської ради, Антон Волков – із Микільської сільської ради.

Кращими у тьохочкових кидках стали – Мілак Сергій із Микільська, ІІ місце – Вищепан Олексій із Великоандрусівської ОТГ,ІІІ місце- Котляр Сергій із Великоандрусівської ОТГ.У штрафних кидках місця розподілилися таким чином- І місце – Котляр Сергій(Великоандрусівська ОТГ), ІІ місце – Гура Віктор (с.Микільське), ІІІ місце- Гавриш Олександр(Великоандрусівська ОТГ)

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та  спорту Лариса Сачевська

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.