Баскетбол серед дорослих

12 бер. 2018
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад. З вітальним словом до гравців команд звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич. У ході напруженої боротьби перемогу здобула команда Великоандрусівської ОТГ.Друге місце завоювала  команда Григорівської сільської ради, третє- посіла команда господарів змагань – Микільської сільської ради.Найкращими гравцями стали Сергій Котляр- із Великоандрусівської ОТГ, Максим Клименко- із Григорівської сільської ради, Антон Волков – із Микільської сільської ради.

Кращими у тьохочкових кидках стали – Мілак Сергій із Микільська, ІІ місце – Вищепан Олексій із Великоандрусівської ОТГ,ІІІ місце- Котляр Сергій із Великоандрусівської ОТГ.У штрафних кидках місця розподілилися таким чином- І місце – Котляр Сергій(Великоандрусівська ОТГ), ІІ місце – Гура Віктор (с.Микільське), ІІІ місце- Гавриш Олександр(Великоандрусівська ОТГ)

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та  спорту Лариса Сачевська

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?