Спортивні баталії продовжуються….

20 лют. 2018
Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.

Спортивні  баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської, Миронівської, Захарівської  сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції. У ході запеклої спортивної боротьби місця розподілилися таким чином: Григорівка-І місце, Подорожнє- ІІ місце, команда Світловодського відділення поліції-ІІІ місце.Відповідно, кількість балів: с. Григорівка- 20 балів, с.Подорожнє -16, с.Микільськ- 10, с. Миронівка- 7, команда Світловодського відділення поліції – 6,с.Захарівка -3 бали.

Кращими гравцями в командах  стали Погорілий Іван- Григорівська сільська рада, Срапоян Інвер- с.Подорожнє, Куліш Костянтин- Світловодське відділення поліції.

Учасників змагань вітали та  нагороджували грамотами начальник відділу освіти,молоді та спорту Світловодської районної  державної адміністрації Сергій Скопич та головний суддя змагань Сергій Косенко.

Дякуємо за гостинність та забезпечення змагань адміністрації школи в особі директора школи Ткаченка Руслана Павловича.

Наступні змагання з волейболу відбудуться 24 лютого 2018 року у м.Світловодську на базі спортивної зали Світловодського відділення поліції.Чекаємо команди сільських рад на чергових поєдинках.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти,
                                             молоді та спорту районної державної адміністрації

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

7 бер. 2018
Готуємося до ЗНО 2018!
Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.