Спортивні баталії продовжуються….

20 лют. 2018
Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.

Спортивні  баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської, Миронівської, Захарівської  сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції. У ході запеклої спортивної боротьби місця розподілилися таким чином: Григорівка-І місце, Подорожнє- ІІ місце, команда Світловодського відділення поліції-ІІІ місце.Відповідно, кількість балів: с. Григорівка- 20 балів, с.Подорожнє -16, с.Микільськ- 10, с. Миронівка- 7, команда Світловодського відділення поліції – 6,с.Захарівка -3 бали.

Кращими гравцями в командах  стали Погорілий Іван- Григорівська сільська рада, Срапоян Інвер- с.Подорожнє, Куліш Костянтин- Світловодське відділення поліції.

Учасників змагань вітали та  нагороджували грамотами начальник відділу освіти,молоді та спорту Світловодської районної  державної адміністрації Сергій Скопич та головний суддя змагань Сергій Косенко.

Дякуємо за гостинність та забезпечення змагань адміністрації школи в особі директора школи Ткаченка Руслана Павловича.

Наступні змагання з волейболу відбудуться 24 лютого 2018 року у м.Світловодську на базі спортивної зали Світловодського відділення поліції.Чекаємо команди сільських рад на чергових поєдинках.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти,
                                             молоді та спорту районної державної адміністрації

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?