27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Спортивні баталії продовжуються….

20 лют. 2018
Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.

Спортивні  баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської, Миронівської, Захарівської  сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції. У ході запеклої спортивної боротьби місця розподілилися таким чином: Григорівка-І місце, Подорожнє- ІІ місце, команда Світловодського відділення поліції-ІІІ місце.Відповідно, кількість балів: с. Григорівка- 20 балів, с.Подорожнє -16, с.Микільськ- 10, с. Миронівка- 7, команда Світловодського відділення поліції – 6,с.Захарівка -3 бали.

Кращими гравцями в командах  стали Погорілий Іван- Григорівська сільська рада, Срапоян Інвер- с.Подорожнє, Куліш Костянтин- Світловодське відділення поліції.

Учасників змагань вітали та  нагороджували грамотами начальник відділу освіти,молоді та спорту Світловодської районної  державної адміністрації Сергій Скопич та головний суддя змагань Сергій Косенко.

Дякуємо за гостинність та забезпечення змагань адміністрації школи в особі директора школи Ткаченка Руслана Павловича.

Наступні змагання з волейболу відбудуться 24 лютого 2018 року у м.Світловодську на базі спортивної зали Світловодського відділення поліції.Чекаємо команди сільських рад на чергових поєдинках.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти,
                                             молоді та спорту районної державної адміністрації

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?