27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів

16 лют. 2018
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

Розпочато реєстрацію для ЗНО 2018. Реєстрація триватиме з 06 лютого до 19 березня 2018 року. Унесення змін до реєстраційних даних - з 06 лютого до 02 квітня 2018 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на Українському центрі оцінювання якості освіти.

Реєстрація це лише перший крок до успішної здачі ЗНО.

Другим кроком є підготовка випускника до здачі ДПА у формі ЗНО та підтримка з боку батьків.

Ймовірно, немає такого учня старшої школи в Україні, якого не хвилює питання підготовки до ЗНО. Хтось ставиться до цієї події спокійно, мовляв, час ще є. Хтось з острахом - невже так скоро?! Хвилюються учні, не менш хвилюються й батьки. Дійсно, час спливає не встигнеш озирнутися - доброго дня, пора здавати ЗНО!

Щоб успішно скласти ДПА у формі ЗНО в Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів для учнів 11 класу проходять додаткові заняття з використанням платформи

EDUGET- інноваційна платформа онлайн - освіти. Де учні можуть не тільки пройти тести, але й прослухати відео лекцію на певну тему, а потім скласти тест. Вчителям і учням подобається працювати на цій платформі.

Класний керівник 11 класу, Шулешко Г.П., провела батьківські збори на тему: «ЗНО -2018. Як допомогти і підтримати дитину». Перед батьками стоїть одне з найголовніших завдань - підтримати! Підтримувати того, хто вчиться, - виходить вірити в нього. Надати психологічну підтримку дитині можна простими словами :«Я знаю тебе і впевнений, що ти все зробиш відмінно», «Ти зможеш з цим впоратися», «Ти знаєш весь матеріал дуже добре», «У тебе все вийде». Батькам у цей період важливо бути одночасно суворими та добрими, але не виступати у ролі суддів.

У цей період підліток дуже добре відчуває батьків, тому важливо контролювати інтонацію голосу, вираз обличчя, різні дотики. Запропонувати йому свою участь у підготовці до іспитів, але не наполягати. Важливо донести до випускників думку, що кількість балів не є досконалим вимірником його можливостей.

Заступник директора

з навчально- виховної роботи

Григорівсткої ЗШ І-ІІІ ступенів

Падалиця Т.Д.

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?