Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?

11 січ. 2018
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Цьогоріч для реєстрації та участі у зовнішньому незалежному оцінюванні вилучено норму про надання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України особам, яким не виповнилося 16 років станом на 1 вересня року, що передує року їхньої участі в ЗНО. Цю зміну приведено у відповідність до чинного законодавства про те, що паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку.

Ще одна новація – особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, але не змогли зареєструватися в основний період, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії – 3–21 травня. Вони можуть обрати лише ті предмети, результат яких їм зарахують як оцінку ДПА.

Також звертаємо увагу відповідальних за формування реєстраційних документів закладів загальної середньої освіти, що на 23 січня 2018 р. заплановано прес-конференцію «Старт реєстрації на ЗНО – 2018». Початок відео конференції о 11. 30.

Організатор: Український центр оцінювання якості освіти. Учасники: Вадим Карандій - директор Українського центру оцінювання якості освіти. Переглянути прес-конференцію можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_92t2e9-qow

Методист КЗ «Світловодський РМК»                                                      Кулинич О. М.