Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області

12 груд. 2017
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 листопада   2017 року в Світловодському районі  на базі Микільської  загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

Відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи, середньої та старшої школи. Методист КЗ «Світловодський РМК» Адамов Олександр Володимирович ознайомив  учасників з концепцією, змістом і методикою вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Керівник РМО вчителів основ здоров’я  Молчанова  Альона Миколаївна ознайомила учасників із концепцією життєвих навичок і тренінговими методами навчання для формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентності, надали учасникам можливість усвідомити набутий досвід, відкрито висловити свої думки й почуття. Учасники тренінгу навчилися створювати атмосферу, яка забезпечить  учням особливий час і простір у школі, допоможе їм відчути єднання з групою, забезпечить «точку опори». Тренінгові вправи  були спрямовані на те, щоб навчити дітей приймати рішення і діяти з позиції здорового глузду, протистояти негативному соціальному тиску, керувати емоціями, навчитися  жити у світі без насилля.  Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері. Усі учасники по завершенню заходу отримали флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».

Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення семінару - тренінгу директору Микільської загальноосвітьої школи I-III ступенів – Томєвій В.В.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?