Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області

12 груд. 2017
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 листопада   2017 року в Світловодському районі  на базі Микільської  загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

Відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи, середньої та старшої школи. Методист КЗ «Світловодський РМК» Адамов Олександр Володимирович ознайомив  учасників з концепцією, змістом і методикою вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Керівник РМО вчителів основ здоров’я  Молчанова  Альона Миколаївна ознайомила учасників із концепцією життєвих навичок і тренінговими методами навчання для формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентності, надали учасникам можливість усвідомити набутий досвід, відкрито висловити свої думки й почуття. Учасники тренінгу навчилися створювати атмосферу, яка забезпечить  учням особливий час і простір у школі, допоможе їм відчути єднання з групою, забезпечить «точку опори». Тренінгові вправи  були спрямовані на те, щоб навчити дітей приймати рішення і діяти з позиції здорового глузду, протистояти негативному соціальному тиску, керувати емоціями, навчитися  жити у світі без насилля.  Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері. Усі учасники по завершенню заходу отримали флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».

Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення семінару - тренінгу директору Микільської загальноосвітьої школи I-III ступенів – Томєвій В.В.

19 груд. 2017
Сучасний директор – методичний та виховний центр школи
15 грудня 2017 року на базі Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Метою даного заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.

15 груд. 2017
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

14 груд. 2017
Засідання РМО вчителів української мови та літератури
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 груд. 2017

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.