27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області

12 груд. 2017
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 листопада   2017 року в Світловодському районі  на базі Микільської  загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

Відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи, середньої та старшої школи. Методист КЗ «Світловодський РМК» Адамов Олександр Володимирович ознайомив  учасників з концепцією, змістом і методикою вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Керівник РМО вчителів основ здоров’я  Молчанова  Альона Миколаївна ознайомила учасників із концепцією життєвих навичок і тренінговими методами навчання для формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентності, надали учасникам можливість усвідомити набутий досвід, відкрито висловити свої думки й почуття. Учасники тренінгу навчилися створювати атмосферу, яка забезпечить  учням особливий час і простір у школі, допоможе їм відчути єднання з групою, забезпечить «точку опори». Тренінгові вправи  були спрямовані на те, щоб навчити дітей приймати рішення і діяти з позиції здорового глузду, протистояти негативному соціальному тиску, керувати емоціями, навчитися  жити у світі без насилля.  Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері. Усі учасники по завершенню заходу отримали флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».

Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення семінару - тренінгу директору Микільської загальноосвітьої школи I-III ступенів – Томєвій В.В.

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?