Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району

11 груд. 2017
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

09 грудня 2017 року на базі  Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Загальна кількість учнів, що взяли участь у олімпіаді склала – 21.
В тому числі:
7 учнів - 8 класів;

7 учнів - 9 класів;
4 учні - 10 класів;
3 учні - 11 класів.

За наслідками перевірки та аналізу письмової і усної частин олімпіадних робіт фахове журі визначило переможців:

І місце –  Кулаков Євген (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);
ІІ місце – Гончаренко Максим (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІІ місце – Садовнича Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель -
                 Касьянова Н.М.);

І місце – Скоренцова Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель

Касьянова Н.М.);
ІІ місце – Білошапка Дар'я (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.)

Тороп Анна (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Москальова Дар’я (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Клименко Максим (Григорівська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Криворучко

С.Л.);

ІІ місце – Аверьянов Ілля (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Андрійчук Віталій (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Пудовкіна Аліна (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІ місце – Яременко Платон (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);

ІІІ місце – Бутенко Сергій (Озерський НВК, вчитель – Ткаченко О.В.)

Дякуємо адміністрації Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за організацію належних умов для проведення олімпіади. Вітаємо учнів -переможців та їх вчителів.

Бажаємо подальших успіхів та перемог в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови, який відбудеться о 09.00 17.02.2018 р. в м. Кропивницький на базі НВК Кіровоградський колегіум.

Оргкомітет олімпіади

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?