27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району

11 груд. 2017
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

09 грудня 2017 року на базі  Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Загальна кількість учнів, що взяли участь у олімпіаді склала – 21.
В тому числі:
7 учнів - 8 класів;

7 учнів - 9 класів;
4 учні - 10 класів;
3 учні - 11 класів.

За наслідками перевірки та аналізу письмової і усної частин олімпіадних робіт фахове журі визначило переможців:

І місце –  Кулаков Євген (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);
ІІ місце – Гончаренко Максим (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІІ місце – Садовнича Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель -
                 Касьянова Н.М.);

І місце – Скоренцова Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель

Касьянова Н.М.);
ІІ місце – Білошапка Дар'я (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.)

Тороп Анна (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Москальова Дар’я (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Клименко Максим (Григорівська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Криворучко

С.Л.);

ІІ місце – Аверьянов Ілля (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Андрійчук Віталій (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Пудовкіна Аліна (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІ місце – Яременко Платон (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);

ІІІ місце – Бутенко Сергій (Озерський НВК, вчитель – Ткаченко О.В.)

Дякуємо адміністрації Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за організацію належних умов для проведення олімпіади. Вітаємо учнів -переможців та їх вчителів.

Бажаємо подальших успіхів та перемог в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови, який відбудеться о 09.00 17.02.2018 р. в м. Кропивницький на базі НВК Кіровоградський колегіум.

Оргкомітет олімпіади

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?