Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району

11 груд. 2017
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

09 грудня 2017 року на базі  Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Загальна кількість учнів, що взяли участь у олімпіаді склала – 21.
В тому числі:
7 учнів - 8 класів;

7 учнів - 9 класів;
4 учні - 10 класів;
3 учні - 11 класів.

За наслідками перевірки та аналізу письмової і усної частин олімпіадних робіт фахове журі визначило переможців:

І місце –  Кулаков Євген (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);
ІІ місце – Гончаренко Максим (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІІ місце – Садовнича Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель -
                 Касьянова Н.М.);

І місце – Скоренцова Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель

Касьянова Н.М.);
ІІ місце – Білошапка Дар'я (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.)

Тороп Анна (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Москальова Дар’я (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Клименко Максим (Григорівська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Криворучко

С.Л.);

ІІ місце – Аверьянов Ілля (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Андрійчук Віталій (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Пудовкіна Аліна (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІ місце – Яременко Платон (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);

ІІІ місце – Бутенко Сергій (Озерський НВК, вчитель – Ткаченко О.В.)

Дякуємо адміністрації Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за організацію належних умов для проведення олімпіади. Вітаємо учнів -переможців та їх вчителів.

Бажаємо подальших успіхів та перемог в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови, який відбудеться о 09.00 17.02.2018 р. в м. Кропивницький на базі НВК Кіровоградський колегіум.

Оргкомітет олімпіади

19 груд. 2017
Сучасний директор – методичний та виховний центр школи
15 грудня 2017 року на базі Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Метою даного заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.

15 груд. 2017
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

14 груд. 2017
Засідання РМО вчителів української мови та літератури
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 груд. 2017
Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.