Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району

11 груд. 2017
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

09 грудня 2017 року на базі  Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Загальна кількість учнів, що взяли участь у олімпіаді склала – 21.
В тому числі:
7 учнів - 8 класів;

7 учнів - 9 класів;
4 учні - 10 класів;
3 учні - 11 класів.

За наслідками перевірки та аналізу письмової і усної частин олімпіадних робіт фахове журі визначило переможців:

І місце –  Кулаков Євген (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);
ІІ місце – Гончаренко Максим (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІІ місце – Садовнича Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель -
                 Касьянова Н.М.);

І місце – Скоренцова Анастасія (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО», вчитель

Касьянова Н.М.);
ІІ місце – Білошапка Дар'я (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.)

Тороп Анна (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Москальова Дар’я (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Клименко Максим (Григорівська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Криворучко

С.Л.);

ІІ місце – Аверьянов Ілля (Микільська зш І-ІІІ ступенів, вчитель – Кузьменко Т.Б.);
ІІІ місце – Андрійчук Віталій (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);

І місце – Пудовкіна Аліна (КЗ «Павлівське НВО», вчитель - Борисенко В.П.);
ІІ місце – Яременко Платон (КЗ «Глинське НВО», вчитель – Любезна І.В.);

ІІІ місце – Бутенко Сергій (Озерський НВК, вчитель – Ткаченко О.В.)

Дякуємо адміністрації Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за організацію належних умов для проведення олімпіади. Вітаємо учнів -переможців та їх вчителів.

Бажаємо подальших успіхів та перемог в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови, який відбудеться о 09.00 17.02.2018 р. в м. Кропивницький на базі НВК Кіровоградський колегіум.

Оргкомітет олімпіади