Футбольні баталії

11 груд. 2017

7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського. Із початком змагань учасників та викладачів привітав начальник відділу освіти,молоді та спорту Скопич С.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сачевська Л.Р.Вони побажали учасникам змагань перемоги, позитивних емоцій та заряду бадьорості на час проведення змагань. Адже питання фізичної культури, здорового способу життя, зміцнення матеріально-технічної бази для занять спортом є пріоритетними у діяльності відділу освіти, молоді та спорту.

На змагання прибуло 9 команд. Найкращими  серед команд шкіл І-ІІ ступенів була команда Миронівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, здобувши І призове місце, команда Великоскельовського НВК  КЗ «Павлівське НВО»- ІІ призове місце, команда Федірківського НВК  КЗ «Глинське НВО»- ІІІ призове місце.

Серед команд шкіл І-ІІІ ступенів І місце здобула команда Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце-команда Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце отримала команда Озерського НВК. Команди отримали кубки та медалі. Діти були задоволені своїми спортивними звершеннями.

Висловлюємо подяку директору Світловодського спортивного комплексу ім.А.Тузовського  Лисаку Володимиру Олексійовичу за надання спортивної зали та комфортні умови  у проведенні змагань. Також  дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань.Бажаємо подальших успіхів та перемог.

19 груд. 2017
Сучасний директор – методичний та виховний центр школи
15 грудня 2017 року на базі Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Метою даного заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.

15 груд. 2017
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

14 груд. 2017
Засідання РМО вчителів української мови та літератури
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 груд. 2017
Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Футбольні баталії