27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Футбольні баталії

11 груд. 2017

7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського. Із початком змагань учасників та викладачів привітав начальник відділу освіти,молоді та спорту Скопич С.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сачевська Л.Р.Вони побажали учасникам змагань перемоги, позитивних емоцій та заряду бадьорості на час проведення змагань. Адже питання фізичної культури, здорового способу життя, зміцнення матеріально-технічної бази для занять спортом є пріоритетними у діяльності відділу освіти, молоді та спорту.

На змагання прибуло 9 команд. Найкращими  серед команд шкіл І-ІІ ступенів була команда Миронівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, здобувши І призове місце, команда Великоскельовського НВК  КЗ «Павлівське НВО»- ІІ призове місце, команда Федірківського НВК  КЗ «Глинське НВО»- ІІІ призове місце.

Серед команд шкіл І-ІІІ ступенів І місце здобула команда Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце-команда Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце отримала команда Озерського НВК. Команди отримали кубки та медалі. Діти були задоволені своїми спортивними звершеннями.

Висловлюємо подяку директору Світловодського спортивного комплексу ім.А.Тузовського  Лисаку Володимиру Олексійовичу за надання спортивної зали та комфортні умови  у проведенні змагань. Також  дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань.Бажаємо подальших успіхів та перемог.

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?