Футбольні баталії

11 груд. 2017

7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського. Із початком змагань учасників та викладачів привітав начальник відділу освіти,молоді та спорту Скопич С.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сачевська Л.Р.Вони побажали учасникам змагань перемоги, позитивних емоцій та заряду бадьорості на час проведення змагань. Адже питання фізичної культури, здорового способу життя, зміцнення матеріально-технічної бази для занять спортом є пріоритетними у діяльності відділу освіти, молоді та спорту.

На змагання прибуло 9 команд. Найкращими  серед команд шкіл І-ІІ ступенів була команда Миронівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, здобувши І призове місце, команда Великоскельовського НВК  КЗ «Павлівське НВО»- ІІ призове місце, команда Федірківського НВК  КЗ «Глинське НВО»- ІІІ призове місце.

Серед команд шкіл І-ІІІ ступенів І місце здобула команда Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце-команда Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце отримала команда Озерського НВК. Команди отримали кубки та медалі. Діти були задоволені своїми спортивними звершеннями.

Висловлюємо подяку директору Світловодського спортивного комплексу ім.А.Тузовського  Лисаку Володимиру Олексійовичу за надання спортивної зали та комфортні умови  у проведенні змагань. Також  дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань.Бажаємо подальших успіхів та перемог.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?