Футбольні баталії

11 груд. 2017

7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського. Із початком змагань учасників та викладачів привітав начальник відділу освіти,молоді та спорту Скопич С.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сачевська Л.Р.Вони побажали учасникам змагань перемоги, позитивних емоцій та заряду бадьорості на час проведення змагань. Адже питання фізичної культури, здорового способу життя, зміцнення матеріально-технічної бази для занять спортом є пріоритетними у діяльності відділу освіти, молоді та спорту.

На змагання прибуло 9 команд. Найкращими  серед команд шкіл І-ІІ ступенів була команда Миронівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, здобувши І призове місце, команда Великоскельовського НВК  КЗ «Павлівське НВО»- ІІ призове місце, команда Федірківського НВК  КЗ «Глинське НВО»- ІІІ призове місце.

Серед команд шкіл І-ІІІ ступенів І місце здобула команда Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце-команда Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце отримала команда Озерського НВК. Команди отримали кубки та медалі. Діти були задоволені своїми спортивними звершеннями.

Висловлюємо подяку директору Світловодського спортивного комплексу ім.А.Тузовського  Лисаку Володимиру Олексійовичу за надання спортивної зали та комфортні умови  у проведенні змагань. Також  дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку учнів до змагань.Бажаємо подальших успіхів та перемог.