Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ

28 лист. 2017

Згідно плану роботи методичних об’єднань вихователів дошкільних навчальних закладів Світловодського району  на 2017-2018 навчальний рік, 24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною. Метою якого було  ознайомлення дітей з державними та народними символами України, та виховання у дітей любові до Батьківщини. Пройшло обговорення заняття педагогічними працівниками, які приїхали з усього району. Методист районного відділу освіти Воловик Валентина  Іванівна провела засідання  вихователів, а керівник методичного об’єднанняГригулич Наталія Іванівна проінформувала про подальший зміст роботи педагогів. Такий обмін досвідом роботи позитивно впливає на якість педагогічного процесу в дошкільних закладах.