Свято до Дня працівників сільського господарства у Григорівській школі

20 лист. 2017
За ініціативи дирекції Григорівської школи та з метою вшанування працівників сільського господарства рідного села, 17 листопада на базі закладу проведено святковий концерт та виставка поробок з овочів. На святі були присутні: представник фермерського господарства «Оптима» Гавриленко Л.А., провідний спеціаліст фермерського господарства «Оптима» Шулешко М.В., ветеран праці Рожкова Н.Д., оператори машинного доїння фермерського господарства «Джаван-Дарвін» Величко В.Г. та Коренко В.І.

З привітальним словом перед присутніми виступив директор школи Ткаченко Р.П., який висловив подяку представникам сільського господарства за нелегку працю на землі та висловив подяку працівникам фермерського господарства за посильну допомогу школі. Під час святкового концерту, який підготували учні 1, 3, 4 та 7 класів (класні керівники Позднякова Т.Ю., Пєліхова Н.Ф. та Адамова Н.В.), глядачі мали змогу насолодитися виступом дітей і поділитися своїм життєвим та трудовим досвідом.

Після урочистостей директор школи вручив привітальні листівки, які виготовили учні школи разом з Адамовою Н.В., подарував солодкі подарунки і запросив усіх до святкового столу.