В Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок

12 жовт. 2017
Напередодні свята захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок, в якому взяли участь як учні, так і вчителі. Ретельно підготувалися школярі початкової і старшої школи.

Напередодні  свята  захисника  України,    Дня  Українського  козацтва,

Покрови   Пресвятої  Богородиці  в  Павлівському  НВО   проведено  благочинний  ярмарок,  в   якому  взяли  участь  як  учні,  так  і  вчителі.

Ретельно  підготувалися   школярі  початкової  і старшої  школи.

Смачні  пироги,  козацькі  пряники,  трубочки,  домашнє  печиво,  різнокольорові  льодяники,  торти,  кекси -  все  було  приготовлено дбайливими   руками  дітей  і  матусь.  Свою  домашню   випічку  продавали :  Олійник  І. (6 кл),  Гайдаєнко Б. і Усіченко А.  (4 кл.),  Плахотний  Артем і  Плахотна  Вікторія (3 кл.),   Алексеєнко  Родіон  (2 кл.),  Литвин Артем і Жабко Владислав  (7 кл.),  Алексеєнко  Ярослава і Хитра  Катя (8 кл.),  Герасимов   Ілля,  Голуб’ятникова   Настя, Чередник  Таня  (9  кл.),  Шумило  Марина,  Супруненко  Юля і Худобіна  Таня (10 кл.),  Пудовкіна Аліна,  Лесько Настя і Полтавець Катя  (11 кл.).   А  ще   -  овочі  і  фрукти   з  власного  городу  і  саду  приваблювали  покупців  приємним  запахом  і  неперевершеним  смаком.

Учнівська  комісія  в  складі Шумило   Марини,  Супруненко  Юлії  і  Садової  Єлизавети  підрахували   виручені  ярмаркові  кошти ,  яких  назбирали  в  сумі  1  тис.  536  грн.

Ці  кошти  підуть  на    потребу     воїнів – захисників  України.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?