В Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок

12 жовт. 2017
Напередодні свята захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок, в якому взяли участь як учні, так і вчителі. Ретельно підготувалися школярі початкової і старшої школи.

Напередодні  свята  захисника  України,    Дня  Українського  козацтва,

Покрови   Пресвятої  Богородиці  в  Павлівському  НВО   проведено  благочинний  ярмарок,  в   якому  взяли  участь  як  учні,  так  і  вчителі.

Ретельно  підготувалися   школярі  початкової  і старшої  школи.

Смачні  пироги,  козацькі  пряники,  трубочки,  домашнє  печиво,  різнокольорові  льодяники,  торти,  кекси -  все  було  приготовлено дбайливими   руками  дітей  і  матусь.  Свою  домашню   випічку  продавали :  Олійник  І. (6 кл),  Гайдаєнко Б. і Усіченко А.  (4 кл.),  Плахотний  Артем і  Плахотна  Вікторія (3 кл.),   Алексеєнко  Родіон  (2 кл.),  Литвин Артем і Жабко Владислав  (7 кл.),  Алексеєнко  Ярослава і Хитра  Катя (8 кл.),  Герасимов   Ілля,  Голуб’ятникова   Настя, Чередник  Таня  (9  кл.),  Шумило  Марина,  Супруненко  Юля і Худобіна  Таня (10 кл.),  Пудовкіна Аліна,  Лесько Настя і Полтавець Катя  (11 кл.).   А  ще   -  овочі  і  фрукти   з  власного  городу  і  саду  приваблювали  покупців  приємним  запахом  і  неперевершеним  смаком.

Учнівська  комісія  в  складі Шумило   Марини,  Супруненко  Юлії  і  Садової  Єлизавети  підрахували   виручені  ярмаркові  кошти ,  яких  назбирали  в  сумі  1  тис.  536  грн.

Ці  кошти  підуть  на    потребу     воїнів – захисників  України.

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...