В Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок

12 жовт. 2017
Напередодні свята захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок, в якому взяли участь як учні, так і вчителі. Ретельно підготувалися школярі початкової і старшої школи.

Напередодні  свята  захисника  України,    Дня  Українського  козацтва,

Покрови   Пресвятої  Богородиці  в  Павлівському  НВО   проведено  благочинний  ярмарок,  в   якому  взяли  участь  як  учні,  так  і  вчителі.

Ретельно  підготувалися   школярі  початкової  і старшої  школи.

Смачні  пироги,  козацькі  пряники,  трубочки,  домашнє  печиво,  різнокольорові  льодяники,  торти,  кекси -  все  було  приготовлено дбайливими   руками  дітей  і  матусь.  Свою  домашню   випічку  продавали :  Олійник  І. (6 кл),  Гайдаєнко Б. і Усіченко А.  (4 кл.),  Плахотний  Артем і  Плахотна  Вікторія (3 кл.),   Алексеєнко  Родіон  (2 кл.),  Литвин Артем і Жабко Владислав  (7 кл.),  Алексеєнко  Ярослава і Хитра  Катя (8 кл.),  Герасимов   Ілля,  Голуб’ятникова   Настя, Чередник  Таня  (9  кл.),  Шумило  Марина,  Супруненко  Юля і Худобіна  Таня (10 кл.),  Пудовкіна Аліна,  Лесько Настя і Полтавець Катя  (11 кл.).   А  ще   -  овочі  і  фрукти   з  власного  городу  і  саду  приваблювали  покупців  приємним  запахом  і  неперевершеним  смаком.

Учнівська  комісія  в  складі Шумило   Марини,  Супруненко  Юлії  і  Садової  Єлизавети  підрахували   виручені  ярмаркові  кошти ,  яких  назбирали  в  сумі  1  тис.  536  грн.

Ці  кошти  підуть  на    потребу     воїнів – захисників  України.

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.