В Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок

12 жовт. 2017
Напередодні свята захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці в Павлівському НВО проведено благочинний ярмарок, в якому взяли участь як учні, так і вчителі. Ретельно підготувалися школярі початкової і старшої школи.

Напередодні  свята  захисника  України,    Дня  Українського  козацтва,

Покрови   Пресвятої  Богородиці  в  Павлівському  НВО   проведено  благочинний  ярмарок,  в   якому  взяли  участь  як  учні,  так  і  вчителі.

Ретельно  підготувалися   школярі  початкової  і старшої  школи.

Смачні  пироги,  козацькі  пряники,  трубочки,  домашнє  печиво,  різнокольорові  льодяники,  торти,  кекси -  все  було  приготовлено дбайливими   руками  дітей  і  матусь.  Свою  домашню   випічку  продавали :  Олійник  І. (6 кл),  Гайдаєнко Б. і Усіченко А.  (4 кл.),  Плахотний  Артем і  Плахотна  Вікторія (3 кл.),   Алексеєнко  Родіон  (2 кл.),  Литвин Артем і Жабко Владислав  (7 кл.),  Алексеєнко  Ярослава і Хитра  Катя (8 кл.),  Герасимов   Ілля,  Голуб’ятникова   Настя, Чередник  Таня  (9  кл.),  Шумило  Марина,  Супруненко  Юля і Худобіна  Таня (10 кл.),  Пудовкіна Аліна,  Лесько Настя і Полтавець Катя  (11 кл.).   А  ще   -  овочі  і  фрукти   з  власного  городу  і  саду  приваблювали  покупців  приємним  запахом  і  неперевершеним  смаком.

Учнівська  комісія  в  складі Шумило   Марини,  Супруненко  Юлії  і  Садової  Єлизавети  підрахували   виручені  ярмаркові  кошти ,  яких  назбирали  в  сумі  1  тис.  536  грн.

Ці  кошти  підуть  на    потребу     воїнів – захисників  України.

19 лют. 2018
Районні змагання з волейболу
Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.

16 лют. 2018
Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

8 лют. 2018
Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!
Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...

29 січ. 2018
Змагання з футзалу
27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.

18 січ. 2018
Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018
З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи

11 січ. 2018
Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).