9 жовт. 2017
Збірна учасників старших класів з навчальних закладів Світловодського району продемонструвала високий рівень командної роботи.

Команда Світловодського району прийняла участь в обласних змаганнях "Захисник Кіровоградщини" в с.Комишувате Новоукраїнського району.
Збірна учасників старших класів з навчальних закладів Світловодського району продемоннструвала високий рівень командної роботи завдаяки плідній підготовці з кращими теренерами - вчителями. команду очолив вчитель фізичної культури "Павлівського НВО" Борис Борисович Денисенко. Команда району зайняла І місце зі змагання "перетягування канату" серед багатьох команд та ІІІ місце в загальному командному заліку!!!
Тож ми пишаємося нашими юними захисниками!!!

19 лют. 2018
Районні змагання з волейболу
Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.

16 лют. 2018
Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

8 лют. 2018
Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!
Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...

29 січ. 2018
Змагання з футзалу
27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.

18 січ. 2018
Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018
З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи

11 січ. 2018
Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).